• banner

Produktet tona

shes 2 3 4 5 6 8 10 flete xhami borosilikat pirex 12mm

Përshkrim i shkurtër:


 • Kushtet e pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Detajet e produktit:

  Përbërje kimike:

  SiO2=80%

  B2O3=12,5%-13,5

  Na2O+K2O=4.3%

  Al2O3=2.4%

   

  Vetitë fizike:

  Koeficienti i zgjerimit: (20°C-300°C) 3,3*10-6k-1

  Dendësia: 2.23 g/cm3

  Konstanta dielektrike: (1MHz,20°C)4.6

  Nxehtësia specifike: (20°C)750J/kg°C

   

  Informacion optik:

  Indeksi i thyerjes: (linja e natriumit D) 1.474

  Transmetimi i dritës së dukshme, xhami i trashë 2 mm = 92%

   

  Aplikacion :

  Xhami Borofloat 3.3 (xhami me borosilikat të lartë 3.3) shërben si një material me funksione të vërteta dhe aplikime të gjera:
  1). Pajisje elektrike shtëpiake (panel për furrë dhe oxhak, tabaka për mikrovalë etj.);
  2). Inxhinieri mjedisore dhe inxhinieri kimike (shtresa e rreshtimit të repelencës, autoklavë e reaksionit kimik dhe syze sigurie);
  3). Ndriçim (dritë në qendër të vëmendjes dhe xhami mbrojtës për fuqinë e madhe të projektorit);
  4). Rigjenerimi i energjisë nga energjia diellore (pllakë bazë e qelizave diellore);
  5). Instrumente fine (filtër optik);
  6). Teknologji gjysmëpërçuese (disk LCD, xham ekrani);
  7). Iatrologji dhe bio-inxhinieri;
  8). Mbrojtja e sigurisë (xhami antiplumb)

   

  FAQ:

  1. Si të merrni një mostër?

  Mund të blini në dyqanin tonë online. Ose na dërgoni një email në lidhje me detajet e porosisë tuaj.

  2. Si mund t'ju paguaj?

  T/T, Western Union, Paypal

  3. Sa ditë për të përgatitur mostrën?

  1 mostër pa logo: në 5 ditë pas marrjes së kostos së mostrës.

  2.Sample me logo: normalisht në 2 javë pas marrjes së kostos së mostrës.

  4. Cili është MOQ juaj për produktet tuaja?

  Zakonisht, MOQ e produkteve tona është 500. Megjithatë, për porosinë e parë, ne gjithashtu mirëpresim sasinë e vogël të porosisë.

  5. Po në lidhje me kohën e dorëzimit?

  Në normale, koha e dorëzimit është 20 ditë. varet nga sasia e porosisë.

  6.Si e kontrolloni cilësinë?

  Ne kemi një ekip profesional QC. Fabrika jonë ka kontroll të rreptë për çdo hap të prodhimit, cilësinë dhe kohën e dorëzimit.

  7.Cila është procedura e porosisë tuaj?

  Përpara se të përpunojmë porosinë, kërkohet një depozitë e parapaguar. Zakonisht, procesi i prodhimit do të zgjasë 15-20 ditë. Kur të përfundojë prodhimi, ne do t'ju kontaktojmë për detajet e dërgesës dhe pagesën e bilancit.

   

  Detajet e paketës:

  FESGE

                                    Ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje tjetër:

  dfaf.jpg


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  PRODUKT NE SHITJE NXETE

  Cilësia e parë, siguria e garantuar