PRODUKT NE SHITJE NXETE

Cilësia e parë, siguria e garantuar

 • 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm dielectric tv mirror glass

  Xham pasqyre televizori dielektrik 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm

  Përshkrimi i prodhimit Emri "Xhami i pasqyrës me dy drejtime" (përdorimi i xhamit të pasqyrës për ekran) Madhësia 600*900 mm, 800 * 1200 mm, 900 * 1400 mm, 1830 * 2440 mm etj ose madhësia e personalizuar Trashësia Më shumë zgjedhje trashësie: 2 mm, 3 mm, 4 mm 5 mm. 6mm, 8mm Ngjyra argjendi e kalueshme Po Reflektenca 70% Reflektuese, 16% Mostra transparente Ne do të ofrojmë mostra falas në sasi të arsyeshme për kontrollin e cilësisë së klientit. Aplikacioni Pasqyrë inteligjente, Pasqyrë Magjike, Pasqyrë TV, Ekran, Ekran me prekje ...

 • Beamsplitter Glass / Teleprompter Glass 3mm and 4mm

  Xham ndarës trarësh / Xham teleprompter 3mm dhe...

  Fletë xhami pasqyre teleprompter 3mm 4mm 5mm me xham të rrumbullakët Beamsplitter është një lloj pasqyre xhami me teknologji të lartë e cila është pjesërisht reflektuese dhe pjesërisht transparente. kur njëra anë e pasqyrës është e ndriçuar mirë dhe tjetra e errët, ajo lejon shikimin nga ana e errësuar, por jo nga ana tjetër, kështu që vëzhguesi mund të shohë drejtpërdrejt përmes saj, por nga ana tjetër, ajo që njerëzit mund të shohin është një pasqyrë e rregullt. . Emri i produktit Xham pasqyre nje drejtimi me pak hekur te kalitur...

 • 8mm 10mm color silk screen printing tempered glass manufacturers

  Printim me ekran mëndafshi me ngjyra 8mm 10mm, gl...

  Xhami me ekran të mëndafshtë HONGYA PËRSHKRIMI: Xhami i ngurtësuar i printuar me ekran pa plumb është një xham i errët ose i tejdukshëm, i modeluar me smalt qeramik me ngjyra. Modeli aplikohet duke përdorur një ekran tekstili. Smaltet e përdorura nuk përmbajnë asnjë metal të rrezikshëm*si plumb, kadmium, merkur ose krom VI. Smalti shkrihet në një temperaturë shumë të lartë, në mënyrë që të shkrihet në sipërfaqen e xhamit, duke i dhënë asaj një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme HONGYA PARAMETRI I PERFORMANCËS SË XHAMIT TË MËNDASHT: 1) Fasadat: kombinon ...

 • Wholesale Screen-Printing Tempered Glass Lamp Covers & Shades for Outdoor Lighting

  Llambë qelqi të kalitur për printim me shumicë C...

  Ne përdorim material të cilësisë së lartë dhe të markës së famshme për të përpunuar Mbulesën e Dritës së Qelqit të Frostur 2mm 3mm 4mm 5mm të rrumbullakët/katror/drejtkëndësh. Kompania jonë mund të përpunojë xhami me trashësi dhe përmasa të ndryshme, mund të përpunojë xhami të kalitur, xhami mbulues me ndriçim led, xhami me printim mëndafshi, xhami kundër shkëlqimit, xhami kundër reflektimit, ato mund të përdoren si xhami për pajisje elektrike, xhami TV/LCD, xhami ndriçimi led etj Emri i produktit Rrumbullakët/katror/drejtkëndësh 2mm 3mm 4mm 5mm Drita e mbuluar me xham të ngrirë Material qelqi Ultr...

 • Teleprompter glass 60/40 Beam splitter glass optical/building Reflective Glass

  Xhami i teleprompterit 60/40 Xhami ndarës i rrezeve op...

  Xhami i ndarjes së rrezeve është një lloj pasqyre xhami me teknologji të lartë e cila është pjesërisht reflektuese dhe pjesërisht transparente. kur njëra anë e pasqyrës është e ndriçuar mirë dhe tjetra e errët, ajo lejon shikimin nga ana e errësuar, por jo nga ana tjetër, kështu që vëzhguesi mund të shohë drejtpërdrejt përmes saj, por nga ana tjetër, ajo që njerëzit mund të shohin është një pasqyrë e rregullt. . Emri i produktit Xhami i pasqyrës me një drejtim me hekur të ulët, Trashësia 1.5mm,2mm,2.8mm,3mm,3.2mm,4mm,6mm Madhësia maksimale...

 • Custom Teleprompter mirror glass with best quality

  Xham pasqyrë Teleprompter me porosi me cilësinë më të mirë

  Xhami i ndarjes së rrezeve është një lloj pasqyre xhami me teknologji të lartë e cila është pjesërisht reflektuese dhe pjesërisht transparente. kur njëra anë e pasqyrës është e ndriçuar mirë dhe tjetra e errët, ajo lejon shikimin nga ana e errësuar, por jo nga ana tjetër, kështu që vëzhguesi mund të shohë drejtpërdrejt përmes saj, por nga ana tjetër, ajo që njerëzit mund të shohin është një pasqyrë e rregullt. . Emri i produktit Xhami i pasqyrës në një drejtim me hekur të ulët të kalitur Trashësia 1,5 mm, 2 mm, 2,8 mm, 3 mm, 3,2 mm, 4 mm, 6 mm Madhësia maksimale ...

 • Glass for Autocue/ teleprompter spectroscope glass only 10+ years experience factory

  Xham për spektroskop Autocue/ teleprompter gl...

    Xhami i ndarjes së rrezeve është një lloj pasqyre xhami me teknologji të lartë e cila është pjesërisht reflektuese dhe pjesërisht transparente. kur njëra anë e pasqyrës është e ndriçuar mirë dhe tjetra e errët, ajo lejon shikimin nga ana e errësuar, por jo nga ana tjetër, kështu që vëzhguesi mund të shohë drejtpërdrejt përmes saj, por nga ana tjetër, ajo që njerëzit mund të shohin është një pasqyrë e rregullt. . Emri i produktit Xhami i pasqyrës në një drejtim me hekur të ulët të kalitur Trashësia 1,5 mm, 2 mm, 2,8 mm, 3 mm, 3,2 mm, 4 mm, 6 mm Madhësia maksimale ...

 • Building Reflective Glass , Blue Bronze Grey Green Pink Clear Tinted Reflective Glass

  Xham reflektues ndertimi, gri bronzi blu gr...

  Detajet e produktit: 1. Xhami reflektues vjen në shumë nuanca intriguese për të plotësuar dizajnet e arkitektit. Është i përshtatshëm për perde xhami dhe përzihet mirë me metal, beton, pllaka, granit dhe materiale të tjera ndërtimi. 2. Efekti pasqyrues i reflektimit shkrihet mirë me mjedisin dhe ofron ndryshime në pamje në kohë të ndryshme të ditës. Artikull Xhami reflektues 4-10 mm me cilësi të lartë 4-10 mm Ngjyra reflektuese bronzi, gri, blu, jeshile dhe rozë Ngjyra e pastër, rozë, jeshile franceze, jeshile e errët, blu e lehtë...

 • clear round tempered step front glass light cover; tinted float glass

  Drita xhami e përparme e rrumbullakët e kalitur e përparme...

  Ne përdorim material të cilësisë së lartë dhe të markës së famshme për të përpunuar Mbulesën e Dritës së Qelqit të Frostur 2mm 3mm 4mm 5mm të rrumbullakët/katror/drejtkëndësh. Kompania jonë mund të përpunojë xhami me trashësi dhe përmasa të ndryshme, mund të përpunojë xhami të kalitur, xhami mbulues me ndriçim led, xhami me printim mëndafshi, xhami kundër shkëlqimit, xhami kundër reflektimit, ato mund të përdoren si xhami për pajisje elektrike, xhami TV/LCD, xhami ndriçimi led etj. Emri i produktit Rrumbullakët/katror/drejtkëndësh 2mm 3mm 4mm 5mm mbulesë me dritë xhami të ngrirë Material qelqi Ultra...

 • UV reflector Quartz coated Quartz glass Cold mirror Reflector for UV curing machine

  Reflektori UV Xham kuarci i veshur me kuarc Mi...

  Specifikimet Reflektori UV Reflektori i pasqyrës së ftohtë 1. Reflektori UV për temperaturë më të ulët 2. Madhësia e ndryshme e filtrit UV 3. Materiali kuarci Reflektori UV i veshur me kuarc Xhami kuarci Reflektori i pasqyrës së ftohtë për makinën kuruese UV Pamje e shpejtë: reflektor UV reflektor i pasqyrës së ftohtë 1. Reflektori UV për temperaturë më e ulët 2.madhësi të ndryshme të filtrit UV 3. Material kuarci Xhami kuarc është xhami i veçantë i dyoksidit të silikonit të vetëm. Materiali ka zgjerim të ulët termik, refraktaritet të mirë, kimi të shkëlqyer ...

 • Studio Pro Glass Rectangle Beveled Ultra Clear Transparent 4 X 6 in

  Studio Pro Glass Rectangle Beveled Ultra Clear ...

  Produkti Përshkruani copa xhami të pjerrëta Materiali: xhami i pastër, tepër i pastër, me hekur të ulët Trashësia: 3-19 mm Madhësia: e personalizuar Forma: e rrumbullakët, drejtkëndëshe, e parregullt Kalitja: më shumë se 60 grimca në zonën 50x50 mm Printimi: i qartë, i zi ose sipas kartës pantone Paketimi: këllëf polidru me ndërshtresa letre Materiali xham notues i pastër, xham ultra i qartë notues (xham hekuri i ulët), xhami i ngrirë (xhami i gdhendur me acid), xham për rërë, xham bronzi, xhami gri, xhami me model, xhami borosilikat, cera...

 • 5mm 8mm 12mm thick 6mm 10mm tempered glass

  Xhami i kalitur 5 mm 8 mm 12 mm i trashë 6 mm 10 mm

  5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i kalbur 5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i temperuar çmimi5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i temperuar çmimi5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i temperuar çmimi 5mm 8mm 1mm xhami i temperuar çmimi 5mm 8mm 1mm qelqi 5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i kalbur çmimi 5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i kalbur çmimi 5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i kalbur çmimi 5mm 8mm 12mm i trashë 6mm 10mm xhami i kalbur është një ...

Avantazhi ynë

PËRPARËSI

 • Our Team

  Ekipi ynë

 • Fast Delivery

  Dorëzimi i shpejtë

 • Professional Package

  Paketa Profesionale

 • Quality Assurance

  Sigurimi i cilësisë

ZHVILLIMI I KOMPANISË

Le ta çojmë zhvillimin tonë në një nivel më të lartë

Avantazhi ynë

Qingdao Hongya Glass Co, Ltd, u themelua në Qingdao City, Kinë në vitin 1993. Ne jemi të integruar në prodhimin, shitjen, ofrimin e shërbimeve për të gjitha llojet e xhamit të ndërtimit me porosi si xhami i pastër notues, xhami ultra i pastër, xhami reflektues i lyer, xhami i skalitur me acid , xhami e ulët, xhami pasqyre, xhami tempered, xham i laminuar.

Cfarë mund të bëjmë

xham i izoluar, xham me veshje AR, xhami i vlerësuar nga zjarri, qelqi borosilikat, xhami qeramik rezistent ndaj nxehtësisë, xhami aluminosilikat, xhami kundër shkëlqimit, xhami antireflektues, tub qelqi, xhami i shikimit, xhami me model diellor, xhami kuarci, seri qelqi mobiljesh ,Seria Art Glass, Mirror Seriesetc.Fabrika dhe magazina e tyre me pajisje të avancuara të importuara, talentet më të vlefshme profesionale dhe sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë.

PARTNERET TONA

Ne do të rrisim dhe forcojmë partneritetet që kemi.