• banner
u=3705497126,2387326131&fm=26&gp=0
Како да добиете примерок?

Можете да купите во нашата онлајн продавница. Или испратете ни е-пошта за деталите за вашата нарачка.

Како можам да ти платам?

T/T, Western Union, Paypal

Колку дена да се подготви примерок?

1 Примерок без лого: за 5 дена по добивањето на цената на примерокот.

2.Примерок со лого: нормално во 2 недели по добивањето на цената на примерокот.

Кој е вашиот MOQ за вашите производи?

Вообичаено, MOQ на нашите производи е 500. Меѓутоа, за првата нарачка, ние исто така добредојдени сме за мала количина на нарачка.

Што е со времето на испорака?

Во Нормално, времето за испорака е 20 дена. зависи од количината на нарачката.

Како го контролирате квалитетот?

Имаме професионален тим за КК. Нашата фабрика има строга контрола за секој чекор од производството, квалитетот и времето на испорака.

Која е вашата процедура за нарачка?

Пред да ја обработиме нарачката, се бара претплатен депозит. Обично, процесот на производство ќе трае 15-20 дена. Кога ќе заврши производството, ќе ве контактираме за детали за пратката и за плаќање на билансот.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?